O společnosti

Naše společnost byla založena v roce 1992. Téměř od počátku své existence se zabývá pronájmem, stavbou a prodejem párty a cateringových stanů. Sídlo společnosti je v Praze. Své služby poskytuje po celé ČR, SR, SRN a Polsku, kde má celou řadu stálých zákazníků.

Za dobu své existence se firma vypracovala až na samotnou špičku v oboru. Co do objemu zrealizovaných akcí, kvality poskytovaných služeb a vlastního vybavení je plně srovnatelná s firmami podnikajícími ve stejném oboru v západní Evropě.

V původně pronajatých skladových prostorách se již v roce 1998 firma dostala na hranici svých možností, a proto započala vlastní investicí výstavbu výrobně-skladového areálu v obci Křešín. Sídlo firmy zůstalo v Praze na Bílé Hoře. Výrobní, dopravní a stavební obory, včetne celého skladu se přestehovaly do nových prostor. Křešín je velice malebná vesnička v Brdském pohoří na rozhraní okresu Příbram a Beroun.

Stanové konstrukce používané firmou M.P.M. spol. s r.o. splňují veškeré technické a bezpečnostní normy platné jak v ČR tak v EU.

Snahou naší společnosti je vždy maximálně uspokojit potřeby zákazníka a postupovat tak, aby pro ně bylo nalezeno nejvhodnější a zároveň nejlevnější rešení.

M.P.M. spol. s r.o. velice záleží na tom, aby se její spokojení klienti opětovně vraceli, a to bez rozdílu, zda jde o jednotlivce, velké či malé firmy, nadace či veřejné organizace, sportovní kluby či jejich asociace. Zkrátka všem jsme připraveni nabídnout své služby při pořádání nejrůznějších kulturních, společenských, sportovních a firemních akcí.